polsko-norweski business mixer

Seminarium i polsko-norweski business mixer – „Klimat – przede wszystkim”

„Klimat – przede wszystkim. Świadomość ekologiczna i zielone miasta” to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy polskimi i norweskimi podmiotami, które oferują innowacyjne rozwiązania i procesy związane z zielonymi technologiami. Wydarzenie składać sie będzie z sesji seminaryjnej oraz spotkań typu business mixer.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2024r. podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej Green Power w Poznaniu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się do 22 kwietnia tutaj.

Wydarzenie zorganizowane jest przez Polska Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Innovation Norway – partnerem odpowiedzialnym za promocję norweskiej gospodarki.

Seminarium

Głównym tematem seminarium będzie zrównoważony rozwój firm i miast. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ESG, a także poznać zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w Polsce i Norwegii, w tym procesy zarządzania i kontroli, które należy wdrożyć. Na przykładzie Gdańska, Oslo i Stavanger uczestnicy dowiedzą się również m.in. jak tworzyć miasta przyjazne dla klimatu.

Podczas sesji seminaryjnej zapewniamy symultaniczne tłumaczenie polsko-angielskie.

Businnes mixer

Udział w spotkaniach business mixer to idealna okazja do bezpośredniego nawiązania relacji biznesowych pomiędzy polskimi i norweskimi podmiotami – firmami, startupami oraz instytucjami otoczenia biznesu, które poszukują lub oferują innowacyjne rozwiązania i procesy związane z zielonymi technologiami.

Oficjalnym językiem spotkań podczas business mixer będzie język angielski.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o wydarzeniu „Klimat – przede wszystkim. Świadomość ekologiczna i zielone miasta” prosimy o kontakt:

Justyna Kizlich, e-mail: justyna_kizlich@parp.gov.pl, tel. 22 432 88 47

Monika Radaszkiewicz, e-mail: monika_radaszkiewicz@parp.gov.pl, tel. 22 432 88 08

25/03/2024

Sprawdź również:

Syndrom gotującej się żaby

Syndrom gotującej się żaby – czy przyzwyczajamy się do zmian klimatycznych?

Współczesny świat stoi w obliczu jednego z najpoważniejszych wyzwań – zmian klimatycznych. Układ klimatyczny Ziemi, będący dynamicznym i skomplikowanym systemem, podlega nieustannym przekształceniom.

03/10/2023
Przeczytaj
debata o elektromobilności

Debata o elektromobilności z kandydatami z Konina!

Wokół elektromobilności krąży wiele mitów i uprzedzeń, jednak jest to krok, który należy podjąć w dążeniu do neutralności klimatycznej. Czy Konin jest na to gotowy? Zwiększenie udziału pojazdów elektrycznych i niskoemisyjnych to koniecznie działanie w transformacji energetycznej Wielkopolski Wschodniej. Wiąże się z tym jednak wiele wyzwań związanych z rozwojem infrastruktury. Jak więc przygotować miasto na […]

27/03/2024
Przeczytaj

Design Thinking – jak tworzyć produkty dopasowane do Klientów?

Jak tworzyć nowe produkty by dotrzeć do potencjalnego klienta? W jaki sposób udoskonalić te produkty które już mamy? Szkolenie z metodyki Design Thinking nauczy cię jak tworzyć dopasowane do klienta produkty.

07/03/2024
Przeczytaj
Skip to content