Design Thinking – jak tworzyć produkty dopasowane do Klientów?

Jak tworzyć nowe produkty by dotrzeć do potencjalnego klienta? W jaki sposób udoskonalić te produkty które już mamy?

Bezpłatne szkolenie „Design Thinking – jak tworzyć produkty dopasowane do Klientów” nauczy cię jak tworzyć produkty i usługi, które odpowiadają na potrzeby klientów.

Termin szkolenia: 21.03.2024r. (czwartek), godz.10:00-15:15
Miejsce szkolenia: Turecka Izba Gospodarcza, ul. Stefana Żeromskiego 37, 62-700 Turek.

Zapisz się już teraz!

Co zyskasz?

Celem metody Design Thinking jest kreowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, dokładnie dopasowanych do oczekiwań rynku. Jest to podejście do projektowania, które nie tylko dostarcza narzędzi, ale również motywuje do zgłębiania potrzeb klientów. Sprawia to, że tworzone produkty mają większą szansę powodzenia na rynku, ponieważ tworzone są w odpowiedzi na uświadomione oraz nieuświadomione potrzeby konsumenckie.

Warsztaty poprowadzą eksperci z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego działający w przestrzeni Design Thinking oraz wsparcia przedsiębiorców.

Uczestnicy szkolenia:

  • przedsiębiorcy z sektora MŚP (w tym pracownicy firmy)
  • osoby fizyczne poszukujące pracy lub planujące rozpocząć działalność gospodarczą
  • absolwenci wchodzący na rynek pracy

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia.

W razie jakichkolwiek pytań dot. szkolenia prosimy o kontakt z Panią Karoliną Halladin pod numerem telefonu 696 012 126 lub adresem e-mail: life@ppnt.poznan.pl

Prowadzący:

Anna Padewska-Organ – Absolwentka Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Psychosomatyki i Somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS. Od 2010 roku jest związana z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Na obecnym stanowisku Głównego specjalisty ds. kreowania innowacji, nie tylko współtworzy, ale również realizuje programy skierowane do start-upów oraz osób zainteresowanych projektowaniem usług. Specjalizuje się w tematach związanych z Design Thinking, modelami biznesowymi i pracą zespołową. Wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w moderowaniu procesów grupowych. Obecnie, koordynuje nie tylko dwa międzynarodowe programy, ale także edukuje przedsiębiorców w obszarze ESG i nadchodzących obowiązków raportowych.

Relację z poprzedniego szkolenia przeczytasz tutaj.

07/03/2024

Sprawdź również:

Syndrom gotującej się żaby

Syndrom gotującej się żaby – czy przyzwyczajamy się do zmian klimatycznych?

Współczesny świat stoi w obliczu jednego z najpoważniejszych wyzwań – zmian klimatycznych. Układ klimatyczny Ziemi, będący dynamicznym i skomplikowanym systemem, podlega nieustannym przekształceniom.

03/10/2023
Przeczytaj
Powering Past Coal Alliance

Powering Past Coal Alliance – Wielkopolska droga do neutralności klimatycznej

W piątek 23 marca odbyła się konferencja „Wielkopolska droga do neutralności klimatycznej”, podczas której Wielkopolska przystąpiła do Powering Past Coal Alliance. Organizatorem wydarzenia był lider projektu – Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Podczas wydarzenia Marszałek Województwa Wielkopolskiego podpisał dokument ws. oficjalnego przystąpienia Wielkopolski do Powering Past Coal Alliance (PPCA). To koalicja ponad 180 krajów, samorządów i […]

26/02/2024
Przeczytaj
debata o elektromobilności

Debata o elektromobilności z kandydatami z Konina!

Wokół elektromobilności krąży wiele mitów i uprzedzeń, jednak jest to krok, który należy podjąć w dążeniu do neutralności klimatycznej. Czy Konin jest na to gotowy? Zwiększenie udziału pojazdów elektrycznych i niskoemisyjnych to koniecznie działanie w transformacji energetycznej Wielkopolski Wschodniej. Wiąże się z tym jednak wiele wyzwań związanych z rozwojem infrastruktury. Jak więc przygotować miasto na […]

27/03/2024
Przeczytaj
Skip to content