Spotkanie konsorcjum

Spotkanie konsorcjum projektu

1 czerwca 2023 w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się spotkanie konsorcjum projektu.

Spotkanie konsrcjum

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele:

Zaproszonych gości powitała Marzenia Andrzejewska-Wierzbicka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Środowiskiem i Klimatu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, który jest liderem projektu.

Podczas spotkania przeznaczono czas na zapoznanie się uczestników oraz przedstawienie ogólnych zasad rozliczania projektu. Omówiono także działania konsorcjum według opracowanego harmonogramu.

Spotkanie zakończyło się dyskusją i opracowaniem dalszych działań.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach kliknij tutaj.

02/06/2023

Sprawdź również:

Oficjalna inauguracja

Oficjalna inauguracja naszego programu!

Oficjalna inauguracja programu Life After Coal odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Udział w projekcie weźmie ponad 30 gmin. Głównym celem jest osiągnięcie neutralności klimatycznej w Wielkopolsce Wschodniej.

22/12/2022
Przeczytaj
zielone IT

Zielone IT – inwestycja w zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój dotyczy nie tylko produktów i materiałów wykorzystywanych oraz wytwarzanych w przedsiębiorstwie, ale także każdego aspektu jego funkcjonowania. Jednym z tych aspektów na które warto spojrzeć, jest IT. Starając się wprowadzić bardziej ekologiczne rozwiązania warto zapoznać się z pojęciem „Zielone IT”. Polega ono na projektowaniu, produkcji oraz utylizacji komputerów, serwerów i podsystemów w efektywny […]

19/01/2024
Przeczytaj
zielone MŚP

„Zielone MŚP: Inwestycja w przyszłość” – spotkanie online

„Zielone MŚP: Inwestycja w przyszłość” – O tym jak przygotować firmę do zielonej transformacji i zrównoważonego rozwoju.

16/11/2023
Przeczytaj
Skip to content