debata o elektromobilności

Debata o elektromobilności z kandydatami z Konina!

Wokół elektromobilności krąży wiele mitów i uprzedzeń, jednak jest to krok, który należy podjąć w dążeniu do neutralności klimatycznej. Czy Konin jest na to gotowy?

Zwiększenie udziału pojazdów elektrycznych i niskoemisyjnych to koniecznie działanie w transformacji energetycznej Wielkopolski Wschodniej. Wiąże się z tym jednak wiele wyzwań związanych z rozwojem infrastruktury. Jak więc przygotować miasto na rosnącą liczbę użytkowników?

Odpowiedzi na te oraz inne pytania związane z mobilnością indywidualną i zbiorową poznamy w ramach debaty z kandydatkami i kandydatami startującymi w wyborach samorządowych. Przedstawią oni swoje wizje i plany, a także odpowiedzą na pytania widzów.

Debata o elektromobilności odbędzie się w czwartek, 28 marca o godzinie 19:00 na portalu lm.pl.

W trakcie debaty będzie można w czasie rzeczywistym komentować oraz zadawać pytania uczestnikom. To wyjątkowa okazja, aby poznać propozycje kandydatów i przekonać się, jak zamierzają wpłynąć na rozwój elektromobilności i infrastruktury komunikacyjnej w naszym mieście.

Debata jest organizowana przez Fundację Instytut Zielonej Przyszłości z Konina w ramach naszego projektu!

By dowiedzieć się więcej o samochodach elektrycznych przeczytaj artykuł o 5 głównych mitach!

27/03/2024

Sprawdź również:

Design Thinking

Design Thinking: Odkrywanie Potrzeb i Testowanie Rozwiązań

Design Thinking to kolejne bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z rejonu Wielkopolski Wschodniej, które odbyło się w ramach naszego projektu. Spotkanie, o charakterze warsztatowym, było okazją do praktycznego zdobycia wiedzy.

07/12/2023
Przeczytaj
innowacyjne modele biznesowe

Innowacyjne modele biznesowe – ruszyła rejestracja!

Ruszyła rejestracja na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej nt. „Innowacyjnych modeli biznesowych”. Kurs został zaprojektowany w sposób, który dostarcza nie tylko wiedzę, ale także narzędzia konieczne do realizacji projektów.

08/02/2024
Przeczytaj
pojazdy elektryczne

Pojazdy elektryczne – TOP 5 mitów!

Co sprawia, że wokół elektromobilności narasta tyle mitów? Czy pojazdy elektryczne są niebezpieczne lub mają mały zasięg? Rozprawmy się z 5 najpopularniejszymi mitami!

04/01/2024
Przeczytaj
Skip to content